Okul İlaçlama

Geleceğimiz olan çocuklarımızın eğitim gördükleri, yuva, ilkokul, ortaokul, lise ve üniversitelerin ilaçlanması unutulmaması gereken, periyodik olarak belirlenmiş aralıklarla tekrarlanması gereken bir uygulamadır.

Okullar böcek, haşere ve kemirgen gruplarının en rahat üreyebilecekleri alanların başında gelmektedir. Çünkü kalabalıktır. Ve yeterli temizlik ve hijyen sağlanamamaktadır. Hal böyle olunca haşereler ortaya çıkarak cirit atmakta ve çocuklarımızın, öğretmenlerimizin sağlığını tehdit etmektedir.

Aslında oturup düşündüğünüz zaman çocukların okullarda sıkça hastalanmasının tek sebebi bulaşıcı hastalıkların çocuktan çocuğa bulaşması değildir. Bunda okulun içinde yaşayan haşerelerin de katkısı büyük. Bu yüzden okul ilaçlama uygulamasının çok acil bir şekilde yapılması gerekmektedir.

Okul ilaçlama gereken kritik alanlar, tüm depo, kalorifer ve makine daireleri, sınıflar, temizlik odaları, idareci ve öğretmen odaları, ortak alanlar, tuvaletler, spor salonları, giyinme odaları, kafeterya, yemekhane, mutfak, kütüphane ve kiler bölümleridir.

Okul İlaçlama

Okul ilaçlaması sırasında belli bir sisteme göre adım adım gidilerek hiçbir alan ya da mekân unutulmadan titizlikle ilaçlama yapılmalıdır. Ayrıca okulun bahçesinde yeşil alanlar var ise, bu yeşillikler de uygun böcek ilaçları ile ilaçlanmalıdır. İlaçlama okulların tatil dönemine denk getirilmelidir. İlaçlama sonrasında yeterli süre beklendikten sonra, ortam iyice havalandırılmalıdır.

Okulların ilaçlaması, işinde uzman titiz ve ruhsat sahibi, deneyimli bir ekip tarafından yapılmalıdır. Çok sık rastlanan sorunlardan biri olan pire ilaçlama ile okulların dışında ve içinde ilgili yöntemler kullanılarak ilaçlama yapılmaktadır. Fiyat açısından oldukça ekonomik olan ilaçlama çözümlerimizle her zaman ilk tercihiniz Manisa Böcek ilaçlama olacak.

Okullarda böcek, haşere ve kemirgen gibi zararlılardan temizlenmiş olması, sağlıklı ve hijyenik bir ortamın sağlanması, öğrenci, öğretmenin fiziksel ve ruh sağlığı için önemli ve de gerekli bir uygulamadır.

Okul ilaçlamaları, toplum sağlığı açısından son derece önemli ve düzenli olarak uygulanması gereken bir prosedürdür.

Sağlık Bakanlığından ruhsatlı olan ilaçları, halk sağlığı ve vektör kontrol uzmanı nezaretinde uygulayan yetkili ve deneyimli bir firmayız. Torbalı Böcek İlaçlama olarak İzmir İl Merkezi ve çevresinde Okul İlaçlama hizmetini; 7/24 müşteri memnuniyeti odaklı garantili ve ekonomik ilaçlama fiyatlar ile vermekteyiz.

Torbalı Böcek ilaçlama olarak firmamız, Okul ilaçlamada size hem uygun hem de garantili iş olanağı sunar. Etkin ve çözüm odaklı çalışan firmamız, uzmanlaşmış kadrosu ile Okul ilaçlama da 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.

Torbalı İlaçlama

Adres : Alpkent Mh. Naci Tuncel Cd. No:32 Torbalı/İZMİR

TORBALI MERKEZ

: (+90) 552 375 58 68

ÖDEMİŞ ŞUBE

: (+90) 552 344 21 24

Torbalı Böcek İlaçlama

İlaçlama sektöründeki gelişmeleri yakından takip etmekte ve bu gelişmeleri uygulamaktayız. Sağlık Bakanlığından ruhsatlı olan ilaçları, halk sağlığı ve vektör kontrol uzmanı nezaretinde uygulayan yetkili ve deneyimli bir firmayız.

Ek-1 Belgeli İşyeri İlaçlama Hizmeti vermekteyiz.

Hakkımızda

Son Yazılar