İşyeri İlaçlama

Çalışan insanların büyük çoğunluğu zamanlarının büyük kısmını işyerlerinde geçirmektedir. Bu nedenle insan sağlığı açısından, insanların topluca bulunduğu işyerlerinin hijyeni de son derece önemli bir husustur.

Hijyen koşullarının eksik olduğu iş yeri ve diğer mekânlarda böcek, haşere ve kemirgen gibi canlıların barınması oldukça kolaylaşmaktadır. Bu tür canlılar, insan sağlığı ve hayatı açısından büyük risk ve tehlikeler barındırmaktadır. Böcek ısırıkları, sokmaları nedeniyle her yıl binlerce insan hayatını kaybetmekte, ciddi sağlık sorunları yaşamakta, dönüşü olmayan hastalıkların pençesine düşmektedir.

Diğer taraftan bu tür canlıların bulunduğu mekânlar ve iş yerleri psikolojik ve görüntü açısından da insan sağlığı ve iş verimliliği açısından olumsuz sonuçlara neden olmaktadır. Bu sorunları bertaraf edilmesinin en etkin yolu ise işyeri ilaçlama durumudur.

İşyerlerinin özellikle mutfak bölümleri hijyenik bir hale getirilmelidir. Bilindiği gibi fırın için en büyük sorun fare olur iken, tekstil için güve, diğer işyerleri için ise küçük böceklerdir.

Böcekler özellikle mutfaklarda daha hızlı üremektedir. Böceklerin mutfakta gezmesi, zehirlenmeye varan tehlikeli sorunlara kadar uzanmaktadır. Çöp kovasının ağzına kadar dolması, yerde ekmek kırıntılarının bulunması gibi sebepler böceklere ve çoğalmalarına davetiye çıkarmaktadır. Böcek sorunlarının çözümü ise işyeri ilaçlama uygulamasından geçmektedir. Düzenli olarak ilaçlanan işyerlerinde böcek sorunu kalıcı olarak ortadan kalkmaktadır.

İşyerlerinin büyük veya küçük olması böcekler için pek önemli değildir. Çünkü onlar yerleştikleri mekanlarda çok hızlı bir şekilde üreyebilmektedir. Bu sebeple sorunu fark ettiğiniz anda profesyonel bir ekip ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.İşyeri İlaçlama Hem çalışanların sağlığı hemde müşteri sağlığı açısından önem taşıyan bir konudur.

Kullanılan ilaçlar lekesiz ve kokusuzdur. İşyeri ilaçlaması esnasında, hiçbir eşyanın da ortadan kaldırılmasına gerek yoktur.

Sıvı: Yapılan sıvı ilaçlama esnasında mekânda bulunmamanız gerekmektedir. Sıvı ilaçlama en çok tercih edilen yöntemdir. Çünkü kısa sürede sonuç vermektedir. Böcekler genellikle ölürken bile yumurta yaparlar. Bu sebeple böceklerin yuvalarına yani yoğun olduğu yerlerin ilaçlanması gerekmektedir. Sıvı ilaçlama sonra mekânı havalandırmanız sağlığınız açısından yararlı olacaktır.

Kokusuz: Torbalı Böcek ilaçlama işyerinizde kokusuz ilaçlama uygulaması yaparken, iş yerinizi terk etmenize gerek yoktur. Günün herhangi bir saatinde hatta çalışırken bile uygulanabilir.

İşyerinizi ilaçlattıktan sonra temizliğine dikkat etmelisiniz. İşyeri temizliği en az ev temizliği kadar önemli bir konudur. Temizliğe dikkat edilmezse haşere ve böcekler tekrar ortaya çıkabilir. İlaçlama sonrasında mekânda ciddi bir temizlik yapılması gerekmektedir. Ölen haşereler mekânda bakterilerin ve mikropların artmasına neden olabilir.

Sağlık Bakanlığından ruhsatlı olan ilaçları, halk sağlığı ve vektör kontrol uzmanı nezaretinde uygulayan yetkili ve deneyimli bir firmayız. Torbalı Böcek İlaçlama olarak İzmir İl Merkezi ve çevresinde Bahçe İlaçlama hizmetini; 7/24 müşteri memnuniyeti odaklı garantili ve ekonomik ilaçlama fiyatlar ile vermekteyiz.

Torbalı Böcek ilaçlama olarak firmamız, İşyeri ilaçlamada size hem uygun hem de garantili iş olanağı sunar. Etkin ve çözüm odaklı çalışan firmamız, uzmanlaşmış kadrosu ile İşyeri ilaçlama da 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.

Torbalı İlaçlama

Adres : Alpkent Mh. Naci Tuncel Cd. No:32 Torbalı/İZMİR

TORBALI MERKEZ

: (+90) 552 375 58 68

ÖDEMİŞ ŞUBE

: (+90) 552 344 21 24

Torbalı Böcek İlaçlama

İlaçlama sektöründeki gelişmeleri yakından takip etmekte ve bu gelişmeleri uygulamaktayız. Sağlık Bakanlığından ruhsatlı olan ilaçları, halk sağlığı ve vektör kontrol uzmanı nezaretinde uygulayan yetkili ve deneyimli bir firmayız.

Ek-1 Belgeli İşyeri İlaçlama Hizmeti vermekteyiz.

Hakkımızda

Son Yazılar