Fabrika İlaçlama

Fabrika içerisinde genel olarak böcek ve haşerelerin yuvalanabileceği bir çok alan bulunur, bu alanları sistemli olarak sürekli kontrol etmek gerekmetedir.

Günümüzde hijyen kontrollerinin tam olması gereken en önemli sektörler fabrikalar ve üretim tesisleridir. İnsan, hayvan ve doğa sağlığına zarar vermeyeden üretilen gereksinimlerin, ciddi bir hijyen kontrolü altında üretilmeleri şarttır. Bu da düzenli olarak fabrika ilaçlaması gerektiren bir duruma yol açar.

Fabrika gibi büyük çalışma yerleri üretim alanlarının büyük ve çok sayıda çalışanlarının olmaları nedeniyle hastalık ve virüslerin kolay ve hızlı yayılma alanlarıdır. Fabrika ilaçlama ve fabrika dezenfeksiyonu bu anlamda önem taşımaktadır. Bu alanlara yerleşen fareler ya da böcekler çabuk yayılırlar.

Bu nedenle bu tür büyük alanlarda böcek ve kemirgen mücadelesi zordur. Kesinlikle bireysel yollarla yapılan mücadeleler çözüm getirmez aksine zaman geçtiği için sorunun büyümesine neden olur.

Sadece gıda değil, giyim, kozmetik ve nihai tüketilen malların da hijyenik koşullar altında üretilmesi şarttır. Bu tür ortamlarda üremeye çok müsait olan böcekler, fare ve benzeri haşereler de en ufak bir fırsatta bu alanlara girerek, zarar vermeye başlamaktadır. Düzenli olarak temizliği yapılan fabrikaların aynı zamanda ilaçlamasının da yapılması gerekir.

Fabrika sahibi, gerekli temizlik kontrollerini sağlayan ekipleri tatmin edecek ve hiçbir şüpheye mahal vermeyecek şekilde tedbirli davranmalıdır.

Torbalı Böcek ilaçlama firması olarak fabrika ilaçlama da mekanı terk etmenize gerek kalmadan çözüm olanakları sağlamaktayız. öncelikle ilaçlama yapılacak alanınız etüt edilip ona göre bir ilaçlama programı belirlenecektir.

Kullanılan ilaçlar lekesiz ve kokusuzdur. İşyeri ilaçlaması esnasında, hiçbir eşyanın da ortadan kaldırılmasına gerek yoktur.

Sağlık Bakanlığından ruhsatlı olan ilaçları, halk sağlığı ve vektör kontrol uzmanı nezaretinde uygulayan yetkili ve deneyimli bir firmayız. Torbalı Böcek İlaçlama olarak İzmir İl Merkezi ve çevresinde Fabrika İlaçlama hizmetini; 7/24 müşteri memnuniyeti odaklı garantili ve ekonomik ilaçlama fiyatlar ile vermekteyiz.

Torbalı Böcek ilaçlama olarak firmamız, Fabrika ilaçlamada size hem uygun hem de garantili iş olanağı sunar. Etkin ve çözüm odaklı çalışan firmamız, uzmanlaşmış kadrosu ile Fabrika ilaçlama da 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.

Torbalı İlaçlama

Adres : Alpkent Mh. Naci Tuncel Cd. No:32 Torbalı/İZMİR

TORBALI MERKEZ

: (+90) 552 375 58 68

ÖDEMİŞ ŞUBE

: (+90) 552 344 21 24

Torbalı Böcek İlaçlama

İlaçlama sektöründeki gelişmeleri yakından takip etmekte ve bu gelişmeleri uygulamaktayız. Sağlık Bakanlığından ruhsatlı olan ilaçları, halk sağlığı ve vektör kontrol uzmanı nezaretinde uygulayan yetkili ve deneyimli bir firmayız.

Ek-1 Belgeli İşyeri İlaçlama Hizmeti vermekteyiz.

Hakkımızda

Son Yazılar