Sıvı İlaçlama

Sıvı İlaçlama

Sıvı İlaçlama

Haşere gruplarından kurtulmak için ilaçlama yöntemlerinden bir tanesi de SIVI İLAÇLAMA yöntemidir.

Sıvı ilaçlama, ilaçlama şirketleri tarafından en çok kullanılan yöntemdir. Su bazlı olan ilaçlama şekli, haşerelerin yoğun olduğu mekanlara uygulanır. Su ile karıştırılan ilaç, özel ilaçlama makineleri ile mekâna püskürtme yöntemiyle uygulanmaktadır. Sıvı ilaçlama uygulaması hemen hemen tüm haşereler için uygulanır ve en etkili yöntemdir.

İlaçlama uygulaması sonrasında, ilaçlama ekibimizin ilaçlama öncesinde söylediği talimatlara uyulması durumunda kısa sürede sonuç alınır. Bu talimatlarda geçen en önemli madde sıvı böcek ilaçlama uygulaması sonrasında 7-10 gün arası kesinlikle ıslak temizlik yapılmamasıdır.

Kokusuz Sıvı Böcek İlaçlama

Kokusuz olarak kemirgen ve böceklere karşı yapılan tüm ilaçlama uygulamalarında mekanı terk etmenize gerek yoktur. Uygulama esnasında ve uygulama sonrasında mekanınızı kullanabilirsiniz. Sıvı ilaçlamadan sonra uygulama yapılan alanda 48 saat sıvı temizlik yapılmamalıdır.Aksi takdirde ilaç etkisini kaybedebilir. Kokusuz sıvı böcek ilaçlama çok etkili bir ilaçlama yöntemi olmasının yanı sıra uzun süreli çözümde sunmaktadır. Profesyonel ilaçlama ekiplerimiz dünya sağlık örgütü onaylı kokusuz sıvı ilaçlarla uygulamayı gerçekleştirmektedir.

Firmamız, İnsan ve Çevre sağlığı için oldukça önem taşıyan, özellikle Haşere ve Kemirgenlere karşı mücadelede bugüne kadar alışılagelmiş ilaçlama yöntemleri yerine, BİLGİ - GÖZLEM - EKİPMAN - RAPORLAMA ve UYGULAMADAN oluşan en son teknolojiyi kullanan önleyici ve bütünleşik bir sistem olan (Mükemmel Haşere Kotrol Yönetimi) PPCM modelini profesyonelce kullanır.

Sizlerde Torbalı ilaçlama firmamızdan sıvı ilaçlama yöntemini talep edebilirsiniz. Bu hizmeti sokaklara, evlere, araçlara, işletmelere, işyerlerine, sağlık konusunda hizmet veren tüm ortamlara alabilirsiniz. Böylelikle yaşam alanınızda size rahatsızlık veren birden çok haşere gruplarından tek seferde kurtulabilirsiniz.

Torbalı İlaçlama

Adres : Alpkent Mh. Naci Tuncel Cd. No:32 Torbalı/İZMİR

TORBALI MERKEZ

: (+90) 552 375 58 68

ÖDEMİŞ ŞUBE

: (+90) 552 344 21 24

Torbalı Böcek İlaçlama

İlaçlama sektöründeki gelişmeleri yakından takip etmekte ve bu gelişmeleri uygulamaktayız. Sağlık Bakanlığından ruhsatlı olan ilaçları, halk sağlığı ve vektör kontrol uzmanı nezaretinde uygulayan yetkili ve deneyimli bir firmayız.

Ek-1 Belgeli İşyeri İlaçlama Hizmeti vermekteyiz.

Hakkımızda

Son Yazılar