Kokusuz İlaçlama

Kokusuz İlaçlama

Kokusuz ilaçlama tamamıyla insan sağlığına dost ilaçlardan üretilir. Kokusuz ilaçlama herhangi bir hazırlık gerektirmez, ev ofis ya da işyerlerinizi kokusuz ilaçlama yaptırabilirsiniz. üstelik evinizden ya da işyerinizden ayrılmanıza gerek kalmadan

Kokusuz ilaçlama yetkili ilaçlama firmaları tarafından yapıldığı takdirde özellikle toplu yaşanan yerlerde son derece başarılı sonuçlar elde etmektedir. Kokusuz ilaçlamada ilaçlar su ile seyreltilir spreyleme yada sisleme yöntemi ile ilaçlama yapılır.

İlaçlama sonrasında Evde açıkta bırakılan tabak çanaklar yıkanmalıdır. Kapalı yerlerdeki tabak vb hijyen gerektiren eşyaların yıkanması gerekmez. Ayrıntılı temizliğe gerek yoktur. Ancak ilaçlanan yüzeylerin temizlenmesi yeterlidir.

Kokusuz İlaçlama son derece faydalı bir çözüm önerisidir. Başarı oranı oldukça yüksektir. kokusuz ilaçlama eski usul kokulu ilaçlamanın yerine geliştirilmiş bir pest kontrol servisidir. kokusuz ilaçlama ve jel ilaçlama hakkında daha detaylı bilgi için lütfen bize ulaşınız. ev kafe, işyeri mağaza, daire vb tüm yaşam alanlarınızda kokusuz ilaçlama ve jel ilaçlama uygulanabilmektedir.

Torbalı İlaçlama fiyatları ilaçlama yapılacak alanın hacmine ve metrekaresine göre değişiklik arz etmektedir. Ayrıca ilaçlamanın sıklığı ve sözleşmenin süresi de Torbalı ilaçlama fiyatlarını belirler. Kokusuz ilaçlama fiyatları hakkında detaylı bilgi için bize ulaşınız.

Torbalı İlaçlama

Adres : Alpkent Mh. Naci Tuncel Cd. No:32 Torbalı/İZMİR

TORBALI MERKEZ

: (+90) 552 375 58 68

ÖDEMİŞ ŞUBE

: (+90) 552 344 21 24

Torbalı Böcek İlaçlama

İlaçlama sektöründeki gelişmeleri yakından takip etmekte ve bu gelişmeleri uygulamaktayız. Sağlık Bakanlığından ruhsatlı olan ilaçları, halk sağlığı ve vektör kontrol uzmanı nezaretinde uygulayan yetkili ve deneyimli bir firmayız.

Ek-1 Belgeli İşyeri İlaçlama Hizmeti vermekteyiz.

Hakkımızda

Son Yazılar