HİZMETLERİMİZ


Firmamız, İnsan ve Çevre sağlığı için oldukça önem taşıyan, özellikle Haşere ve Kemirgenlere karşı mücadelede bugüne kadar alışılagelmiş ilaçlama yöntemleri yerine, BİLGİ - GÖZLEM - EKİPMAN - RAPORLAMA ve UYGULAMADAN oluşan en son teknolojiyi kullanan önleyici ve bütünleşik bir sistem olan (Mükemmel Haşere Kotrol Yönetimi) PPCM modelini profesyonelce kullanır.Böcek İlaçlama

Sizi rahatsız eden her türlü böceklerden kurtulmak için 7 gün 24 Saat ilaçlama servisimiz hizmetinizde olup bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Devamını oku...

Jel İlaçlama

Jel ilaçlama tamamen kokusuz ve evi kirletmeyen bir ilaçlama yöntemidir. ev işyeri ya da yazlık hiç farketmez jel ilaçlama hem temiz hem kalıcıdır.

Devamını oku...

Kokusuz İlaçlama

Kokusuz İlaçlama tamamıyla insan sağlığına dost ilaçlardan üretilir. Kokusuz ilaçlama herhangi bir hazırlık gerektirmez

Devamını oku...

Haşere İlaçlama

Evinizde, işyerinizde, işletmenizde istenmeyen haşereler ile karşılaşıyorsanız bunu tehdit olarak algılayabilirsiniz.

Devamını oku...

Sıvı İlaçlama

Haşere gruplarından kurtulmak için zirai ve diğer ilaçlama yöntemleri ile birçok ilaçlama vardır. Bunlardan bir tanesi de sıvı ilaçlama yöntemidir.

Devamını oku...

Torbalı İlaçlama

Adres : Alpkent Mh. Naci Tuncel Cd. No:32 Torbalı/İZMİR

TORBALI MERKEZ

: (+90) 552 375 58 68

ÖDEMİŞ ŞUBE

: (+90) 552 344 21 24

Torbalı Böcek İlaçlama

İlaçlama sektöründeki gelişmeleri yakından takip etmekte ve bu gelişmeleri uygulamaktayız. Sağlık Bakanlığından ruhsatlı olan ilaçları, halk sağlığı ve vektör kontrol uzmanı nezaretinde uygulayan yetkili ve deneyimli bir firmayız.

Ek-1 Belgeli İşyeri İlaçlama Hizmeti vermekteyiz.

Hakkımızda

Son Yazılar