Kırkayak İlaçlama

Kırkayak Böceği İlaçlama


Kırkayak Evlerin bahçesinden bina içerisine, bodrum katlarına kolaylıkla giriş yapabilirler.

Bitkilerin kökleri, yaprakları ile beslenen kırkayaklar çürümüş gıda atıkları ve çöplerin beklediği noktalara da erişim sağlayabilirler.

Binaya yakın olan ağaçların dallarından balkon, pencere kenarı gibi noktalardan da giriş yapabilirler. Kırkayak görülen ortamlara bu haşerelerin daha fazla üremesine olanak sağlamadan haşere ilaçlama firmaları tarafından Kırkayak İlaçlama işlemi yapılmalıdır.

Kırkayak görünüm olarak silindirik ve katmanlar halinde uzun vücut yapısındadır ve her katmanda iki çift ayak bulunur. Görünüş olarak çiyanlar ile karıştırılsa da bazı belirgin özellikleri ile kolaylıkla ayırt edilebilinir. Çiyanların ayakları yanlara doğru açık ve diken görünümündedir, kırkayakların ise bedeninin altında daha az görünür. Çiyanların vücudunun her katmanında bir çift ayak vardır ve daha hızlı hareket ederler. Kırkayakların ise ayak sayısı her katmanda iki çifttir ve daha yavaş hareket ederler. Kırkayaklar otçul beslenirler ve zehirsizdirler, çiyanlar ise etçil beslenirler ve zehirlidirler.

Kırkayak ilaçlama uygulaması, bazı türler için son derece tehlikeli olabildiği gibi, bu haşerelerin çıyandan ayrılması mümkün olmadığı için, profesyonel ilaçlama şirketleri tarafından hizmet alınması şarttır.

Türlerine göre bacak sayıları 200 e ulaşabilirler ve kırkayakların yaklaşık 8 bin türü vardır. Kırkayak böcekleri yumurtlama yöntemi ile ürer. Yaşam alanı uygunsa ve beslenmeleri için iyi bir ortam ise kırkayak böcekleri binlerce yumurta bırakıp üreyebilirler. Bu böcekler 2 katlı bir binanın dış yüzeyini kaplayacak kadar çoğalabilirler.

Kırkayaklar bahçede veya saksıda yetişen bitkilerin köklerini, soğanlarını ve sürgülerini kemirerek zarar verirler. Kırkayak görülen ortam neresi olursa olsun bilinçli bir uygulama ile kırkayak ilaçlama işlemi yapılmalıdır.

Kırkayak böcekleri ve tüm haşerelerin ilaçlamalarında uzman yardımı alınmalıdır. Çünkü bilinçsiz yapılan ilaçlamalar bize ve çevremizdeki tüm canlılara zarar verebilir.

Kırkayak ile genelde yağışların bol olduğu sonbahar ve ilkbahar ayların da karşılaşırız. Çünkü bu aylar kırkayak böceklerinin yaşamaları ve çoğalmaları için en uygun zaman dillimidir.

Sağlık Bakanlığından ruhsatlı olan ilaçları, halk sağlığı ve vektör kontrol uzmanı nezaretinde uygulayan yetkili ve deneyimli bir firmayız. Torbalı Böcek İlaçlama olarak İzmir İl Merkezi ve çevresinde Kırkayak İlaçlama hizmetini; 7/24 müşteri memnuniyeti odaklı garantili ve ekonomik ilaçlama fiyatlar ile vermekteyiz.

Torbalı Böcek ilaçlama olarak firmamız, Kırkayak ilaçlamada size hem uygun hem de garantili iş olanağı sunar. Etkin ve çözüm odaklı çalışan firmamız, uzmanlaşmış kadrosu ile Kırkayak ilaçlama da 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.

Torbalı İlaçlama

Adres : Alpkent Mh. Naci Tuncel Cd. No:32 Torbalı/İZMİR

TORBALI MERKEZ

: (+90) 552 375 58 68

ÖDEMİŞ ŞUBE

: (+90) 552 344 21 24

Torbalı Böcek İlaçlama

İlaçlama sektöründeki gelişmeleri yakından takip etmekte ve bu gelişmeleri uygulamaktayız. Sağlık Bakanlığından ruhsatlı olan ilaçları, halk sağlığı ve vektör kontrol uzmanı nezaretinde uygulayan yetkili ve deneyimli bir firmayız.

Ek-1 Belgeli İşyeri İlaçlama Hizmeti vermekteyiz.

Hakkımızda

Son Yazılar