Tatarcık İlaçlama

Karınca İlaçlama

Torbalı Tatarcık İlaçlama Firması


Tatarcık (Phlebotomus), görünüş olarak sineğe çok benzeyen fakat tek farkları yapı olarak küçük ve vücutları tüylü yapıdadır. Özellikle kelebeklerle de karıştırılan tatarcık böceğinin ayırt edici en belirgin özelliği tüylü yapılı vücutları ve mat renkleridir. Boyutları 2-6 mm arasında değişen tatarcık böcekleri halk arasında yakarcık olarak da adlandırılır. Renkleri siyah ve tonlarında mat olan tatarcık böceğinin yaşam alanları mağaralar, bataklık, ağır, kanalizasyon ve pis su çevreleridir. İnsan sağlığı açısından çok tehlikeli olan tatarcık böceğini görür görmez harekete geçilmelidir. Pis ortamlarda yaşayan ve çok ciddi mikrop taşıyan bu böcek türü için profesyonel tatarcık böceği ilaçlama şirketlerinden yardım alınmalı ve 7/24 böcek ilaçlama servislerinden bilgi alınarak en hızlı şekilde mücadele için harekete geçilmelidir.

Tatarcık böceği yavaş hareket etmekle birlikte ev ortamında insanları çok fazla rahatsız da eder. Uçarken ses çıkarmayan tatarcık böceği daha çok tavan ve duvara tutunarak yaşar, halk arasında kör böcek de denen bu böcek türü ev içerisinde insanlara da çarparak rahatsızlık vermektedir.

Tatarcık evlerimize genelde açık tutulan pencere, kapı gibi yerlerden sızar. Tatarcıkla müdahalenin en kesin çözümü ilk olarak çevredeki bataklıkların kurutulmasıdır. Çok yükseklere uçamayan tatarcık böceğine (100m) apartmanların üst katlarında rastlanılmaz. Ev ve bahçelerimizde mücadele için tatarcık ilaçlama firmalarıyla periyodik olarak bilinçli bir ilaçlama yapılmalıdır.

Ev, iş yeri, bahçe, gıda işletmeleri gibi açık ya da kapalı tüm alanlarda uygulanabilen tatarcık ilaçlama işlemleri Torbalı böcek İlaçlama Firmamızca profesyonel ekipler ile yapılmaktadır.

Sağlık Bakanlığından ruhsatlı olan ilaçları, halk sağlığı ve vektör kontrol uzmanı nezaretinde uygulayan yetkili ve deneyimli bir firmayız. Torbalı Böcek İlaçlama olarak İzmir İl Merkezi ve çevresinde Tatarcık İlaçlama hizmetini; 7/24 müşteri memnuniyeti odaklı garantili ve ekonomik ilaçlama fiyatlar ile vermekteyiz.

Torbalı Böcek ilaçlama olarak firmamız, Karınca İlaçlamada size hem uygun hem de garantili iş olanağı sunar. Etkin ve çözüm odaklı çalışan firmamız, uzmanlaşmış kadrosu ile Tatarcık İlaçlama da 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.

Torbalı İlaçlama

Adres : Alpkent Mh. Naci Tuncel Cd. No:32 Torbalı/İZMİR

TORBALI MERKEZ

: (+90) 552 375 58 68

ÖDEMİŞ ŞUBE

: (+90) 552 344 21 24

Torbalı Böcek İlaçlama

İlaçlama sektöründeki gelişmeleri yakından takip etmekte ve bu gelişmeleri uygulamaktayız. Sağlık Bakanlığından ruhsatlı olan ilaçları, halk sağlığı ve vektör kontrol uzmanı nezaretinde uygulayan yetkili ve deneyimli bir firmayız.

Ek-1 Belgeli İşyeri İlaçlama Hizmeti vermekteyiz.

Hakkımızda

Son Yazılar