Haşere İlaçlama


Firmamız, İnsan ve Çevre sağlığı için oldukça önem taşıyan, özellikle Haşere ve Kemirgenlere karşı mücadelede bugüne kadar alışılagelmiş ilaçlama yöntemleri yerine, BİLGİ - GÖZLEM - EKİPMAN - RAPORLAMA ve UYGULAMADAN oluşan en son teknolojiyi kullanan önleyici ve bütünleşik bir sistem olan (Mükemmel Haşere Kotrol Yönetimi) PPCM modelini profesyonelce kullanır.Tatarcık İlaçlama

Tatarcık (Phlebotomus), görünüş olarak sineğe çok benzeyen fakat tek farkları yapı olarak küçük ve vücutları tüylü yapıdadır.

Devamını oku...

Fare İlaçlama

Fareler, dünyanın hemen hemen her yerinde türüne rastlanan kemirgen, omurgalı hayvanlardır. Fare kendi benzer türleri arasında ağız yapısı ve sıralı dişleriyle ön plana çıkar.

Devamını oku...

Akrep İlaçlama

Akrep diğer haşereler göre çok zehirli bir canlıdır. Öyle ki akrep sokması yeryüzünde ki haşerelerin insanın başına getirebileceği en kötü şeylerdendir.

Devamını oku...

Kene İlaçlama

Kan emerek beslenen keneler, taşıdıkları virüslerin insan ve diğer hayvanlara bulaşmasına neden olarak, ciddi sağlık sorunlarına ve salgın hastalıkların yayılmasına neden olur.

Devamını oku...

Kırkayak İlaçlama

Rutubetli ve nemli ortamlarda görülen kırkayak sonbahar ve kış aylarında dış ortamlardan kapalı alanlara giriş yapabilir.

Devamını oku...

Karınca İlaçlama

Karıncalar tıpkı bizler gibi sosyal yaşayan, yapıları ve görevleri ile farklı tür sınıflardan topluluk oluştururlar.

Devamını oku...

Torbalı İlaçlama

Adres : Alpkent Mh. Naci Tuncel Cd. No:32 Torbalı/İZMİR

TORBALI MERKEZ

: (+90) 552 375 58 68

ÖDEMİŞ ŞUBE

: (+90) 552 344 21 24

Torbalı Böcek İlaçlama

İlaçlama sektöründeki gelişmeleri yakından takip etmekte ve bu gelişmeleri uygulamaktayız. Sağlık Bakanlığından ruhsatlı olan ilaçları, halk sağlığı ve vektör kontrol uzmanı nezaretinde uygulayan yetkili ve deneyimli bir firmayız.

Ek-1 Belgeli İşyeri İlaçlama Hizmeti vermekteyiz.

Hakkımızda

Son Yazılar