Hakkımızda

Menemen Böcek İlaçlama

TORBALI BÖCEK ilaçlama ..... yılından bu yana ilaçlama sektöründe faaliyet göstermektedir. İlaçlama sektöründeki gelişmeleri yakından takip etmekte ve bu gelişmeleri uygulamaktayız. Sağlık Bakanlığından ruhsatlı olan ilaçları, halk sağlığı ve vektör kontrol uzmanı nezaretinde uygulayan yetkili ve deneyimli bir firmayız. Torbalı Böcek İlaçlama olarak İzmir İl Merkezi ve çevresinde 7/24 müşteri memnuniyeti odaklı garantili ve ekonomik ilaçlama hizmeti vermekteyiz.

Torbalı Böcek İlaçlama Firması EGE PROFESYONEL İLAÇLAMA Firması bünyesinde hizmet vermektedir.

Pest kontrol hizmetimizde T.C. Sağlık Bakanlığı’nca izinli, Dünya Sağlık Örgütü’nde (WHO) kullanımı tavsiye edilen ve ayrıca Dünya Sağlık Örgütü Pestisit Değerlendirme Birimi (WHOPES) tarafından denenerek onaylanmış ve WHO spesifik asyonları bulunan, biodegredable özellikte, lekesiz, doğaya zarar vermeyen, hedef zararlı dışındaki canlılarda risk oluşturmayan düşük toksisiteli ürünleri kullanıyoruz.

Torbalı'da Pest Kontrol


Pest Kontrol alışılagelmiş haşereyle mücadele veya ilaçlama şirketi olarak değil, zararlıları engelleme, kontrol etme ve çevre sağlığı alanında faaliyet gösteren bir hizmet şirketi olup, verdiği hizmetlerin kalitesi, sürekliliği, etkin serv,is ile tanınmaktadır.

Torbalı Böcek İlaçlama müşteri odaklı tutum ve anlayışı benimsenmekte, kullandığı farklı teknolojileri ve insan sağlığına hiçbir olumsuz etkisi olmayan en az oranda kullanılan kokusuz ilaçları ile müşterilerin tüm sorunlarını ortadan kaldırmaya ve garantili hizmet verilerek çalışmaktadır.

Böcekler çeşitli nedenlerden dolayı yaşam alanlarımızın içine dahil olan canlılardır. Dış ortamda yer alan haşerelerin, yuvaları bozulduğu vakit kendilerine yeni bir yer aramak için arayışa çıkarlar. Bu süreçte insanların ve yiyeceğin olduğu alanları seçerler. Haşere gruplarının etrafımızda yer alması sakıncalı bir durumdur. Çünkü çeşitli türlere sahip olan haşereler, sağlığımıza ve çevremize büyük zarar verebilirler. Böcekler ile mücadele de en etkin korumayı profesyonel böcek ilaçlama firmaları sunmaktadır.

Torbalı Böcek İlaçlama


İlaçlama firması denilince akla gelen ilk isimlerden birisi olan Torbalı Böcek İlaçlama firması, sağlık bakanlığından onaylı, insan, evcil hayvan ve çevreye hiçbir zararı olmayan ilaç ve eğitimli ilaçlamacıları ile yaşam alanlarınızı ilaçlar ve sizleri haşere, kemirgen sorunundan kurtarır. Torbalı Haşere İlaşlama servisi, kaliteden ödün vermeden uygun bir şekilde ilaçlamanızı yapmaktadır.

Torbalı ilaçlama şirketi, yılların tecrübesi, uzman kadrosu, eğitimli elemanları ve sağlık bakanlığından onaylı ilaçları ile açık veya kapalı her mekânı itinayla ilaçlar ve sizlere gereken tüm belgeleri eksiksiz olarak verir.

Böcek ilaçlama İzmir bölgesinde süreklilik arz etmektedir. Biz de her zaman kesintisiz hizmet sağlayarak 7 gün 24 saat haşere problemlerine sonuç üretmekteyiz. Müşteri Temsilcilerimize 7/24 ulaşarak detaylı bilgi alabilir veya randevu talebinde bulunabilirsiniz. Torbalı da Haşere ilaçlatmak için bizi arayın!

Hizmetlerimizi sizlerin çalışma saatleri içerisinde, asla çalışmalarınızı aksatmadan ek hazırlık yapmanızı gerektirmeyecek bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Anlaşmalarımız periyodik hizmet dönemlerini içermesine rağmen Torbalı Böcek İlaçlama müşterilerinin sorunu tamamen ortadan kalkıncaya kadar daha sık hizmet vermeye ve olası problemleri karşısında müşterilerine ücretisz servis verme yolunu benimsemektedir.

VİZYONUMUZ

 • Çevresine duyarlı, toplumsal ve kültürel değerler açısından gelişmiş bir anlayışa sahip olarak sektörümüzde en iyi hizmeti, en teknolojik cihazlarla vermektir.
 • Başta insan sağlığı olmak üzere hedef dışı canlıyı ve çevreyi korumak prensibimiz çerçevesinde, müşterimize kaliteli, periyodik, ekonomik ve kalıcı çözümler sunarak yaptığımız işin kalitesini sürekli iyileştirmenin gayreti ile rakiplerimize göre daima en iyi hizmeti vermektir,

MİSYONUMUZ

 • Sertifikalı bir ilaçlama firması olarak amacımız ekonomik ve sağlıklı çözümler üretmektir. Temel aldığımız ana prensip insan sağlığı ve haşere odaklı ilaçlamadır.
 • En Güvenilir En Kaliteli En ekonomik ilaçlama En garantili sonuç yer almaktadır.
 • İlaçlama sektörünün ihtiyaçlarını kaliteli ilaç ve eğitimli personeller ile karşılamak için yola çıktık.
 • İşyerlerinizde evinizde, veya herhangi bir yaşam ortamınızda haşere problemleriniz varsa Torbalı Böcek İlaçlama şirketine güvenebilirsiniz.

Hizmetlerimiz

 • Torbalı Böcek İlaçlama
 • Torbalı Haşere İlaçlama
 • Hamamböceği İlaçlama
 • Ev Faresi İlaçlama
 • Bit Pire İlaçlama
 • Tahta Kurusu İlaçlama