Tahta Kurusu İlaçlama

Tahta Kurusu İlaçlama


Tahtakurusu küçük yapılı bir haşere olduğundan dolayı zor fark edildiği gibi yok edilmesi de zor olan haşerelerin başında gelir. Kan emerek beslenen tahtakurusu vücutta ciddi alerjik reaksiyonlara ve sağlık sorunlarına yol açmaktadır.

Yatak yorgan aralarında ve koltuklarda kolaylıkla yuva yapabilen tahtakurusu ilaçlama yapılmadan yok edilmesi imkansız olan haşerelerden biridir. Hayvanların kılları aracılığı ile vücutlarına tutunarak yuva yapan tahta kurusu, insan vücudunu sadece kan emmek için kullanmaktadır. Yapıları oldukça küçük olan tahta kurusu ebat olarak genellikle 5 ile 6 mm yi büyüklüğünde olup çok hızlı bir şekilde üreyen parazitlerdir. Uzun süre beslenmeden yaşayabildiği gibi çoğunlukla karanlık ve loş ortamlarda yaşamayı sever.

Tahta Kurusu haşeresini diğer haşerelerden ayırt etmenin en kolay yollarından biri ise bu haşereler öldürüldüğü ya da dışkı bıraktığı takdirde etrafa çok kötü koku yaymalarıdır. Tahtakurusu evlerimize kedi, köpek ve diğer hayvanlar aracılığı ile gelir. Tahtakurusu insanı ısırdığı zaman deri üzerinde kabarma, kaşıntı, kızarıklık ve de çıban şeklinde şişlikler görülür.

Tahta Kurusu yumurtalarını genel olarak evlerdeki parke altlarına ya da duvar ve taban çatlaklarına, ayrıca mobilya içlerine, bodrum ve çatı aralarına bırakırlar. Takta Kurusu İlaçlama özellikle bu alanlarda profesyonel bir firma ile yapılması büyük önem arz etmektedir. Takta Kuruları her yumurta bırakma dönemi içerisinde yüzlerce yumurta bırakırlar.

Tahta Kurusu oldukça hızlı üredikleri için ev içerisinde çok çabuk çoğalırlar. Bu haşere gurubu ile mücadele eder iken profesyonel ev ilaçlama firmalarından yardım alınması gerekmektedir.

Vücutta ciddi alerjilere ve deri rahatsızlıklarına yol açan tahta kurusun dan kurtulmak için haşere ilaçlama işlemi yaptırmak şarttır.

Ancak tahta kurusu ilaçlama yaptırırken, kullanılacak ilaçların kalitesi ile ilaçlama yöntemi son derece önemlidir. Bu Sebeple

Sağlık Bakanlığından ruhsatlı olan ilaçları, halk sağlığı ve vektör kontrol uzmanı nezaretinde uygulayan yetkili ve deneyimli bir firmayız. Torbalı Böcek İlaçlama olarak İzmir İl Merkezi ve çevresinde Tahta Kurusu İlaçlama hizmetini; 7/24 müşteri memnuniyeti odaklı garantili ve ekonomik ilaçlama fiyatlar ile vermekteyiz.

Torbalı Böcek ilaçlama olarak firmamız, Tahtakurusu ilaçlamada size hem uygun hem de garantili iş olanağı sunar. Etkin ve çözüm odaklı çalışan firmamız, uzmanlaşmış kadrosu ile Tahta Kurusu İlaçlama da 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.

Torbalı İlaçlama

Adres : Alpkent Mh. Naci Tuncel Cd. No:32 Torbalı/İZMİR

TORBALI MERKEZ

: (+90) 552 375 58 68

ÖDEMİŞ ŞUBE

: (+90) 552 344 21 24

Torbalı Böcek İlaçlama

İlaçlama sektöründeki gelişmeleri yakından takip etmekte ve bu gelişmeleri uygulamaktayız. Sağlık Bakanlığından ruhsatlı olan ilaçları, halk sağlığı ve vektör kontrol uzmanı nezaretinde uygulayan yetkili ve deneyimli bir firmayız.

Ek-1 Belgeli İşyeri İlaçlama Hizmeti vermekteyiz.

Hakkımızda

Son Yazılar