Böcek İlaçlama


Firmamız, İnsan ve Çevre sağlığı için oldukça önem taşıyan, özellikle Haşere ve Kemirgenlere karşı mücadelede bugüne kadar alışılagelmiş ilaçlama yöntemleri yerine, BİLGİ - GÖZLEM - EKİPMAN - RAPORLAMA ve UYGULAMADAN oluşan en son teknolojiyi kullanan önleyici ve bütünleşik bir sistem olan (Mükemmel Haşere Kotrol Yönetimi) PPCM modelini profesyonelce kullanır.Sinek İlaçlama

Sinekler dünyanın her yerinde yaşayan bir canlı türüdür. İki kanatlılar ya da çift kanatlılar olarak anılan böcek takımından eklembacaklılar genel olarak sinek olarak adlandırılır.

Devamını oku...

Pire İlaçlama

Parazit haşerelerden biri olan pireler, taşıdıkları virüsleri insanlara ve hayvanlara bulaştırarak birçok sağlık sorununa ve salgın hastalıkların iyiden iyiye yayılmasına neden olur.

Devamını oku...

Güve İlaçlama

Güve insanlara sinsice zarar veren canlılardır. Yapı ve şekil olarak yaşadığı yere ve beslenme şekline bağlı olarak farklı yapılarda olabilirler.

Devamını oku...

Tahta Kurusu İlaçlama

Tahta Kuruları tıpkı bit ve pireler de olduğu gibi canlıların kanını emerek beslenen böceklerdir.

Devamını oku...

Sivrisinek İlaçlama

Sivrisinekler, sıcak havalarda ortaya çıkan ve bakteri taşıyıcısı olarak bilinen canlılardır. İnsanların kanlarını emerek beslenen çok tehlikeli bir canlı türüdür.

Devamını oku...

Hamam Böceği İlaçlama

Evlerimizin veya dükkanımızın istenmeyen misafirleri arasında yer alan Hamam böcekleri sıcak ve nemli olan yerlerde rahatlıkla yaşamlarını sürdürebilirler.

Devamını oku...

Kalorifer Böceği İlaçlama

Kalorifer böceğine karşı mücadele öncesinde haşerenin yapısını daha yakından tanımamız etkili ve kalıcı çözümlere ulaşabilmemiz açısından oldukça önemlidir.

Devamını oku...

Torbalı İlaçlama

Adres : Alpkent Mh. Naci Tuncel Cd. No:32 Torbalı/İZMİR

TORBALI MERKEZ

: (+90) 552 375 58 68

ÖDEMİŞ ŞUBE

: (+90) 552 344 21 24

Torbalı Böcek İlaçlama

İlaçlama sektöründeki gelişmeleri yakından takip etmekte ve bu gelişmeleri uygulamaktayız. Sağlık Bakanlığından ruhsatlı olan ilaçları, halk sağlığı ve vektör kontrol uzmanı nezaretinde uygulayan yetkili ve deneyimli bir firmayız.

Ek-1 Belgeli İşyeri İlaçlama Hizmeti vermekteyiz.

Hakkımızda

Son Yazılar